POD GOMBÁŠOM

LUKRATÍVNE BÝVANIE POD GOMBÁŠOM INTENZÍVNE NABERÁ REÁLNU PODOBU

Veci sa pohli dobrým smerom. Developerovi bolo v týchto dňoch vydané stavebné povolenie na realizáciu komunikácií – ciest a chodníkov. Tie developer po fáze vybudovania odovzdá do správy Mesta Rožňava. Rovnako už má developer k dispozícii stavebné povolenie na elektrickú prípojku a v najbližších týždňoch sa očakáva aj vydanie stavebného povolenia na samotnú výstavbu rodinných domov typu 1 a typu 2.

Napojenie pozemkov na inžinierske siete. Obyvatelia Rožňavy a okolia preto majú jedinečnú príležitosť zabezpečiť si lukratívne bývanie v niektorom zo šiestich desiatok nízkoenergetických rodinných domov. Verejnosť v rožňavskej lokalite bojuje s nedostatočným napojením pozemkov na inžinierske siete, tento projekt je preto svetlou výnimkou, ktorá splní všetky požiadavky podobného charakteru.

Všetko pre spokojnosť zákazníkov. Medzi štyrmi typmi možnosti realizácie si určite vyberiete. „Ak si záujemcovia z typizovaných domov, ktorých predajná cena začína od 77.500 eur náhodou predsa len nevyberú, vyhovieme aj im a zrealizujeme výstavbu podľa individuálneho projektu z vybraného stavebného materiálu,“ ubezpečuje majiteľ developerskej spoločnosti MON-DREV Štefan Görcsös. Jeho slová potvrdzuje spokojnosť zákazníkov, ktorí už našli nový domov v nájomných bytoch v Jasove, radových domoch v Košiciach-Barci či v bytoch vyššieho štandardu v nízkoenergetickom bytovom dome MONDREV v Moldave nad Bodvou, ktoré taktiež realizovala spoločnosť MON-DREV. „Jednotlivé stavebné pozemky sú vo výmere od 830 m2 do 1356 m2. Cena pozemku je od 43 Eur/m2. V cene pozemku je zahrnuté napojenie na sieť verejného osvetlenia, mestskú kanalizáciu, rozvody vody, elektriny a telekomunikačnú sieť,“ dodal Š. Görcsös.


Zdroj: http://www.class.eu.sk/


Zaujíma vás táto tématika?
 

Chcete dostať avízo o nových článkoch z tejto oblasti?

Zaregistrujte svoj e-mail na náš občasný spravodaj: