Viac ako 25 rokov finančného zdravia

Osudy ľudí v dnešnom svete sú spojené s peniazmi. Aj naše životy ovplyvňujú peniaze, no trochu inak ako u väčšiny ľudí. Od roku 1993 veľa z nás z rôznych oblastí ekonomiky vstúpilo do finančného sveta a neľutujeme. Spoznali sme vďaka tomu aj nové zákonitosti – ekonomické, sociologické a samozrejme zákonitosti finančného sektora, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život.

Všetci sme sa už stretli vo svojom okolí s mnohými ľuďmi, ktorých osudy ovplyvnili peniaze, a to v dobrom i zlom. Spoznali sme zákonitosti vplyvu peňazí na ľudský život a presvedčili sa, že ich musíme akceptovať, aby sme mali kvalitný život. A život je kvalitný predovšetkým vtedy, ak máme v poriadku naše zdravie. A to nie len zdravie fyzické, ale aj zdravie psychické a zdravie finančné, ktoré sa navzájom ovplyvňujú, pretože niet zdravia fyzického bez zdravia psychického a finančného. Tak ako pre fyzické a psychické zdravie je dôležitá životospráva a pohyb, tak pre zdravie finančné je dôležitá finančná gramotnosť, poznanie ekonomických a sociologických a ďalších zákonitosti.

Nie je to nič ťažké a nezvládnuteľné. Počas našej praxe sme spoznali veľa „obyčajných“ ľudí finančne zdravých, no aj veľa “bohatých” s podlomeným finančným zdravím. Podľa nás finančné zdravie nie je o bohatstve, ale o kvalite života. A naším cieľom i poslaním je pomáhať ľuďom byť finančne zdravými s kvalitným životom. S kvalitou života je úzko spojené aj bývanie, ktoré má značné finančné nároky a do ktorého investujeme počas celého života veľa peňazí. Preto sme sa zamerali na oblasť financovania bývania.

Dlhoročné praktické skúsenosti z finančnej oblasti sme sústredili v e-booku Buďte finančne fit, kde sú uvedené jednoduché a konkrétne odporúčania (recepty) na finančné zdravie.

Stiahnite si e-book zadarmo

Budeme veľmi radi ak informácie na našich stránkach pomôžu ku krajšiemu, kvalitnejšiemu i spokojnejšiemu a radostnejšiemu životu Vás a Vašej rodiny. Ak Vás niečo zaujme a chcete sa dozvedieť ešte viac, poradiť sa, prípadne si nechať urobiť „diagnózu“ Vášho finančného zdravia, neváhajte a kontaktujte nás. Poteší nás aj každá Vaša reakcia prípadne zdieľanie informácii, ktoré Vás zaujali, svojim známym aj prostredníctvom sociálnych sieti.
Tak vitajte doma … 😉

MÁM ZÁUJEM


Zaujíma vás táto tématika?
 

Chcete dostať avízo o nových článkoch z tejto oblasti?

Zaregistrujte svoj e-mail na náš občasný spravodaj:


pošli na vybrali.sme.sk