O mne

Vítam Vás na mojej stránke. Som obchodná zástupkyňa Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. Mojim poslaním je nájsť riešenie, ako financovať Vaše bývanie, Váš budúci domov. Iste mi dáte za pravdu, že bývanie, či strecha nad hlavou vždy boli a sú jednou zo základných ľudských potrieb. Naviac je to zvyčajne najdrahšia vec, akú pre seba samých vo svojom živote zabezpečujeme. Krok vedľa nás preto môže bolieť veľmi dlho.

Spolu s kolegami, s ktorými si denne vypočujeme množstvo predstáv a požiadaviek svojich klientov, sme sa rozhodli zúročiť naše skúsenosti. Každý klient, ktorý vstúpi do našej kancelárie, totiž pre nás predstavuje záväzok, aby sme mu pripravili čo najvhodnejšie riešenie. Táto stránka Vás tak prevedie radami, postrehmi z oblasti bývania a jeho financovania a tiež prehľadom základných pojmov finančného trhu.

A prečo práve stavebné sporenie? Slovenská republika si prakticky od svojho vzniku dala za cieľ riešiť bytovú politiku pre svojich občanov. Jedným z jej prvých nástrojov sa stalo stavebné sporenie. Jeho koncept stojí na príprave si prostriedkov na bývanie vopred, pretože je to najlacnejší spôsob, akým si pripraviť jeden z pilierov svojej budúcnosti. Stavebné sporenie však pamätá aj na tých, ktorí túto možnosť včas nevyužili, či využiť nemohli.

Verím, že tu nájdete také informácie, ktoré Vám naozaj pomôžu pri rozhodovaní sa v tejto oblasti. Ak Vás čokoľvek zaujme a chcete sa dozvedieť ešte viac, rozhodne ma neváhajte kontaktovať. Na stránku môžete upozorniť aj svojich známych, napr. prostredníctvom sociálnych sietí.

KONTAKT

FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget

Otváracie hodiny

pondelok08:00 - 16:00
utorok08:00 - 16:00
streda08:00 - 16:00
štvrtok08:00 - 16:00
piatok08:00 - 16:00
    Text správy

    AKTUALITY