Potrebuje vaše bývanie nový priestor?

Sme presvedčení, že je vás veľa, ktorých odpoveďou je „áno“. Využite preto pomoc Prvej stavebnej sporiteľne a zaobstarajte si aj vy nové či vynovené bývanie. Teraz vám to pôjde doslova od ruky. Ako? Ak ste pripravení pozorne čítať, tak veľmi jednoducho.

Aj vaše „staré“ môže byť pekné
Netesniace drevené okná, pôvodné bytové jadro, vyšliapané linoleum alebo zatekajúca strecha. Veríme, že toto sa vás netýka. Alebo áno? Ak sa už na to u vás doma nedá pozerať, urobte správne rozhodnutie a pustite sa konečne do prestavby či modernizácie svojho súčasného bývania. Uvidíte, že neporiadok bude čoskoro preč a vy si budete užívať úplne nový pocit z domova. Aha, že kto to zaplatí? Máme odpoveď – PSS je už viac ako 25 rokov špecialistom na financovanie týchto účelov. Počúvame pozorne, čo naši klienti vyžadujú, a pravidelne upravujeme parametre či podmienky našich úverov. Aj preto môžete dnes siahnuť po úvere bez založenia nehnuteľnosti, ktorého výška môže byť až 50 000 € (pre našich sporiacich klientov). Predchádzajúce sporenie však nevyžadujeme a o úver môže požiadať prakticky ktokoľvek. Fixácia úrokovej sadzby je až 5 rokov. Pri stavebnom úvere vám dokonca úrokovú sadzbu garantujeme počas celej splatnosti. Získate tak spravidla výhodnejší úver v porovnaní so spotrebiteľskými úvermi od iných bánk. Váš starý domov preto môže dostať úplné nové „šaty“ takmer zo dňa na deň.

Nájdite si viac miesta pre každého
Rodičia, deti, babka, dedko, pes či iné domáce zvieratko. Všetci potrebujú svoje súkromie. V bytoch, ak nie sú veľkometrážne, je jeho hľadanie často problémom. Ak má byť rodina pod jednou strechou, ideálnym riešením je rodinný dom. Samozrejme, nie každý nájde odvahu na bývanie v dome či na jeho stavbu. Je však nemálo tých, ktorí si splnia svoje predstavy a výstavbu „risknú“. Vtedy je rozumné, ak sa spoja bezpečnosť a výhodnosť, teda financovanie výstavby prostredníctvom nášho úveru. Môžete využiť štandardný úver zabezpečený nehnuteľnosťou alebo siahnuť po čoraz obľúbenejšej forme, ktorou je postupné financovanie výstavby domu. Má niekoľko výhod, napr. zábezpekou úveru je budúci (ešte neexistujúci) rodinný dom alebo to, že peniaze vám budeme uvoľňovať podľa toho, ako bude stavba rásť. Oba spôsoby financovania vám pokryjú náklady vo výške max. 170 000 € na jednu osobu. Manželom alebo partnerom na výstavbu rodinného domu teda vieme požičať až do 340 000 €. Uznajte sami, že to už je suma, ktorá pokryje všetky vaše požiadavky, aj tie nadštandardné. Navyše, splatnosť úveru môže byť až 30 rokov, čo pre vás znamená priaznivú mesačnú splátku. Tak čo, idete do toho s nami?

Nasledujte moderné trendy… ak chcete
Štýly, farby alebo použité materiály v bývaní sa neustále menia. Minimalizmus, industriálny štýl, čierna (a biela), ale aj zmes štýlov či ekologické bývanie. Veď priznajte si, koľkokrát sa pozeráte do katalógov obchodných domov s nábytkom či doplnkami a snívate o tom, že toto alebo ono by sa vám doma páčilo. Tak prečo to raz neskúsite? Radosť si môžete dopriať kedykoľvek. Ak sa rozhodnete pre náš úver na zariadenie domácnosti, môžete ho mať prakticky bez čakania. Získanie tohto úveru sme výrazne zjednodušili a nebudeme vás zaťažovať ani predkladaním bločkov či faktúr. Stačí, ak ste naším klientom, sporiacim či úverovým, resp. splácate úver v inej banke. Peniaze máte teda u nás pripravené. Vybrali ste si z dnešných trendov? Nie? To nič. Pokojne si zachovajte svoj vlastný štýl a modernosť prenechajte iným. Zariaďte si byt či dom podľa vlastných predstáv a užívajte si každý deň svoj nový priestor. Budeme radi, že sme mohli byť pri tom.

Nechýba vám niečo?
Užívate si svoj nový domov a odrazu príde búrka, požiar alebo vás zradí hadica od práčky a „vytopíte“ susedov? Na veľkú, ale aj malú pohromu sa môžete vopred zodpovedne pripraviť. Náš obchodný zástupca vám dokáže sprostredkovať niekoľko druhov poistení, ktoré vás ochránia vtedy, keď to budete potrebovať. Spojili sme sa so silným partnerom, poisťovňou UNIQA, a. s., a pripravili sme pre vás výhodné poistné podmienky.

zdroj: časopis DOMa


Zaujíma vás táto tématika?
 

Chcete dostať avízo o nových článkoch z tejto oblasti?

Zaregistrujte svoj e-mail na náš občasný spravodaj:


pošli na vybrali.sme.sk