môj obrázok

Všeobecne o bývaní

Nájdete tu články o aktuálnych trendoch v bývaní. Viac »

Stavebné sporenie

Využite štátny program podpory bývania v čo najväčšej miere Viac »

Úvery na bývanie

Neplaťte viac ako je nevyhnutné a prečítajte si o úveroch na bývanie ako osobitnej kategórii úverov na finančnom trhu. Viac »

Bytové domy

V jednote je sila. Ako spoločenstvo vlastníkov bytov môžete taktiež využiť štátny program podpory bývania a zrekonštruovať si svoj bytový dom. Viac »

 
by

Úver na obnovu bytového domu

Aj Vy by ste radi obnovili svoj bytový dom a hľadáte výhodný spôsob financovania? Máme pre Vás riešenie.
lock-112907_640

Zabezpečenie pivnice

O pojem „bezpečnostná pivnica“ začína mať čím ďalej tým viac ľudí záujem, nakoľko ak mám zabezpečený byt,tak prečo nie pivnicu. Veď často sa stáva,že tam máme drahé lyže či bicykel. Veľkou výhodou je,že pivnica je vyrobená priamo na mieru,takže s istotou viete už vopred,že práve Váš priestor bude zabezpečený tak ako má byť.
table-629772_640

Chystáte sa prenajímať nehnuteľnosť?

Mnoho ľudí v súčasnosti namiesto akcií a cenných papierov investuje svoj kapitál radšej do nehnuteľností. Umožňuje im to udržať kontrolu nad svojou investíciou v čo najvyššej miere. Práve z uvedeného dôvodu je na realitnom trhu dosť nehnuteľností určených na nájom a nájomníci majú možnosť výberu. Ale ako dosiahnuť, aby práve tá vaša nehnuteľnosť patrila medzi najžiadanejšie?
sol

HALOTERAPIA

Haloterapia v rôznych formách (soľné jaskyne na zemskom povrchu, kontrolovaná liečba v sanatóriách, soľné fajky) predstavuje novú cestu profylaxie i doplnkovej liečby rôznych ochorení na báze prírodných látok.
ovc

OVOCNÉ STROMY V OKRASNEJ ÚLOHE

Tvarované ovocné stromy dodajú vašej úžitkovej záhrade to, čo kvetinovej záhrade dodávajú ozdobné tvarované tisy. S trochou vašej pomoci dokážu jablká a hrušky vytvoriť zelené steny a vhodne tak predelia jednotlivé časti záhrady. Môžu tiež byť súčasťou záhonov v štýle anglických záhrad, kde vytvoria zaujímavé ovocné pozadie.
smol

ANDREJ SMOLÁK

ANDREJ SMOLÁK - Je riaditeľ galérie, galerista, výtvarník, maliar i pedagóg.
money-2696229_640

POISTENIE PRE VÁŠ ÚVER

S rizikovým životným poistením od UNIQA poisťovne, a. s., odbremeníte svojich blízkych od starostí so splácaním úveru. V prípade nečakanej životnej situácie preberá váš záväzok poisťovňa a vyplatí banke zostatok úveru. Poistenie k úveru si môže uzatvoriť osoba od 18 do 70 rokov.
1w

ÚTULNÝ DOMOV

Zariadiť si bývanie je v dnešnej dobe a širokom sortimente dostupných výrobkov zdanlivo veľmi jednoduchá úloha. Nie vždy sa podarí zároveň vytvoriť atmosféru útulného domova, hoci už máte všetko potrebné pre základné fungovanie v domácnosti.
Obraz č.2

FARBY

Farby sú všetko okolo nás. Ich prostredníctvom vnímame svet. Je farebný a pestrý. Svet bez farieb si ani nedokážem predstaviť. Majú veľký vplyv na ľudskú psychiku, nálady, emócie, aj na zdravie... Každá farba má svoj význam.
we

MAŤ STRECHU NAD HLAVOU

Ak vlasy sú korunou krásy, aký prívlastok by sme dali streche na dome...? Čo je čarovné na historických strechách z pohľadu pamiatkára.