môj obrázok

Všeobecne o bývaní

Nájdete tu články o aktuálnych trendoch v bývaní. Viac »

Stavebné sporenie

Využite štátny program podpory bývania v čo najväčšej miere Viac »

Úvery na bývanie

Neplaťte viac ako je nevyhnutné a prečítajte si o úveroch na bývanie ako osobitnej kategórii úverov na finančnom trhu. Viac »

Bytové domy

V jednote je sila. Ako spoločenstvo vlastníkov bytov môžete taktiež využiť štátny program podpory bývania a zrekonštruovať si svoj bytový dom. Viac »

 

KROJE

NA SLOVENSKU EXISTOVALO AŽ 60 DRUHOV KROJOV.

MICHAELA MIHOKOVÁ: KEĎ PLAČE POSTAVA, PLAČEM AJ JA

Osud sa s autorkou nemazná, no hoci okolitý svet nevidí, ten vnútorný má čarokrásny.

Ako zvýšiť bezpečnosť v starších bytových domoch

V súčasnosti sa dostáva veľmi do popredia práve požiadavka na bezpečnosť. Táto požiadavka je odozvou na vandalizmus, kriminalitu a a zlé zaobchádzanie najmä v starších bytových domoch. Na základe negatívnych skúseností sa už aj do existujúcich starších bytových domov inštalujú rôzne bezpečnostné systémy buď mechanické alebo elektronické, ktoré majú ochrániť majetok a obyvateľov domu.

S NAŠÍM ÚVEROM OD 3,89 % ROČNE TO BUDE JEDNODUCHÉ A VÝHODNÉ!

Plánujete prestavbu či modernizáciu svojho bývania a zvažujete ako ju budete financovať?

MÓDNA NÁVRHÁRKA INA BUDOVSKA OSLŇUJE VYŠÍVANÝMI MODELMI

Šikovná Slovenka s umom a kreativitou aplikuje tradičnú výšivku na odevy, ktoré navrhuje. „Išlo mi o zachovanie a posúvanie našich tradičných techník výšivky pre budúcnosť...“. Využíva iluminačné nite, ušila i šaty pre anglickú kráľovnú.

NEHNUTEĽNOSŤ AKO KULTÚRNA PAMIATKA

Na Slovensku je viacero pamiatkových zón s kultúrnymi pamiatkami, resp. kultúrne pamiatky sa môžu nachádzať aj mimo pamiatkových zón. Kultúrnou pamiatkou môže byť okrem hnuteľnej veci aj nehnuteľnosť, najmä stavba.

POD GOMBÁŠOM

Ak túžite po vlastnom novom bývaní na úrovni, ste opäť bližšie k cieľu. Aktuálne realizovaný projekt výstavby rodinných domov Pod Gombášom má za sebou ďalšie dôležité fázy. Dôkladná príprava projektu je vo fáze ukončenia. Aktuálne naberá reálnu podobu a čoskoro dôjde k jeho realizácii.

„BLÁZNIVÝ“ NÁPAD VYŠÍVAŤ HODINY SA UKÁZAL BYŤ TREFOU DO ČIERNEHO

Dzurňákovci z Levoče vdychujú život netradičným hodinám, ktoré sú skĺbením moderného dizajnu a tradičnej výšivky. Vďaka ich skvelému nápadu, šikovným rukám a láske k prírode i folklóru vznikajú interiérové doplnky, ktoré si nachádzajú stále viac priaznivcov. Manželia s ním zabodovali v súťaži Moderný remeselník Slovenska

Úver na obnovu bytového domu

Aj Vy by ste radi obnovili svoj bytový dom a hľadáte výhodný spôsob financovania? Máme pre Vás riešenie.

Zabezpečenie pivnice

O pojem „bezpečnostná pivnica“ začína mať čím ďalej tým viac ľudí záujem, nakoľko ak mám zabezpečený byt,tak prečo nie pivnicu. Veď často sa stáva,že tam máme drahé lyže či bicykel. Veľkou výhodou je,že pivnica je vyrobená priamo na mieru,takže s istotou viete už vopred,že práve Váš priestor bude zabezpečený tak ako má byť.