môj obrázok

Všeobecne o bývaní

Nájdete tu články o aktuálnych trendoch v bývaní. Viac »

Stavebné sporenie

Využite štátny program podpory bývania v čo najväčšej miere Viac »

Úvery na bývanie

Neplaťte viac ako je nevyhnutné a prečítajte si o úveroch na bývanie ako osobitnej kategórii úverov na finančnom trhu. Viac »

Bytové domy

V jednote je sila. Ako spoločenstvo vlastníkov bytov môžete taktiež využiť štátny program podpory bývania a zrekonštruovať si svoj bytový dom. Viac »

 

Med má rovnako dlhú históriu ako ľudstvo samé

Med má výborné antibakteriálne účinky. Vedeli to ľudia už 2000 rokov pred Kristom. V starovekom Egypte ho využívali na medicínske účely - na hojenie rán a vredov. Naši predkovia tiež využívali med ako domácu medicínu.

Drevo – najstarší Stavebný materiál

Ak máte pochybnosti o trvácnosti drevenej stavby, stačí si spomenúť na drevenice v našich dedinkách Čičmany, Vlkolínec, Podbiel, Ždiar, Východná, Závadka, Plaveč, Lazy pod Makytou a v mnohých ďalších. Rázovité drevené domčeky tu stoja už po celé desaťročia, vystriedali sa v nich mnohé generácie a poskytujú plne funkčné, pohodlné a zdravé bývanie.

Bezpečnostné sklo alebo fólia?

Pojem bezpečnostného skla dnes už nie je taký neznámy ako tomu bolo voľakedy, no pojem fólia, resp. „bezpečnostná fólia“ je v dnešnej dobe stále tak trochu novinka a mnoho ľudí ani nevie o čo ide.

Deň otvorených dverí v PSS – SÚŤAŽ

Vyhrajte 24x60 € počas DNÍ OTVORENÝCH DVERÍ v kanceláriách obchodnách zástupcov v Košickom regióne.

Elektronické zabezpečenie – DETEKTOR POHYBU

Novinkou je detektor pohybu s kamerou, ktorý urobí sekvenciou 4 statických obrázkov a odošle ich majiteľovi, napr na mobil cez e-mail.

Vaľkové domy

V našich končinách sa v minulosti na výstavbu rodinných domov používala nepálená tehla (vaľok) temer vo všetkých krajoch, a tak dodnes stoja po celom Slovensku vaľkové domy. Mnohé z nich, žiaľ, noví majitelia búrajú.

REVÍZIA VÁŠHO POISTENIA

Ponúkame Vám do konca roka revíziu majetkového poistenia (dom, byt, domácnosť). 

Máte istotu: 

– že váš majetok je poistený na správnu sumu?  – že za poistenie neplatíte zbytočne príliš veľa?  – že máte poistené naozaj všetky riziká, ktoré vám môže poisťovňa preplatiť? 

Ako pomôcť deťom udržať si v škôlke či škole zdravie?

Detská imunita je nesmierne krehká a je potrebné starať sa o ňu ako o tú najvzácnejšiu rastlinku. Na prvý pohľad nemusíme dodržiavať žiadne mimoriadne zásady, no verte, že každá jedna z nich má obrovský význam pri pestovaní zdravia vášho dieťaťa.

Viete, že pijete desiatky tisíc rokov starú vodu?

Každý z nás bežne prichádza ku kontaktu s minerálkou, no málokoho napadne, ako proces jej putovania zo zeme do nášho pohára vlastne prebieha. Tušili ste napríklad, že ak obsahuje železo, žltne a pripadá nám pokazená? Alebo že to, čo pijeme ako čerstvo zakúpený nápoj, má vlastne desiatky tisíc rokov?

MAŤ DOVERU ZNAMENÁ MAŤ MNOŽSTVO VÝHOD

UNIKÁTNE služby pre našich poistencov. ONLINE služby, ktoré používate cez internet