PRACOVNÁ PONUKAA

môj obrázok

Pracovná ponuka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trebišov, Kráľovský Chlmec, Streda nad Bodrogom
  • Ponúkaný plat (brutto): provízie
  • Termín nástupu: vždy k 1. v mesiaci po výberovom konaní a splnení požadovaných podkladov
  • Druh pracovného pomeru: živnosť na plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Profesionálny obchodný zástupca v stavebnom sporení, ktorý realizuje stretnutia s ľuďmi pre napĺňanie ich predstáv o bývaní v pridelenej oblasti. Vyhľadávanie nových klientov prostredníctvom telefonického a osobného kontaktovania. Sprostredkovanie zmlúv stavebného sporenia a poskytovaných úverov. Práca vykonávaná v existujúcich kanceláriách aj mimo kancelárie s vybudovanou klientelou.
Iné výhody:
Ponúkame prácu pre spoločnosť, ktorá je 25 rokov lídrom v stavebnom sporení s možnosťou sebarealizácie, osobného rastu, samostatnosti, odmeňovania za výkon podľa jasných pravidiel. Ak je táto ponuka pre Vás výzvou a chcete zmenu prihláste sa.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Zameranie, odbor:

bankovníctvo, stavebníctvo, obchod, ekonomika, finančníctvo

Znalosti:
Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk – materinský jazyk

Počítačové znalosti – používateľ:

Microsoft Word – základy
Internet (e-mail, www) – základy
Microsoft Excel – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, chuť vzdelávať sa, príjemné vystupovanie. Ochota robiť službu iným a nadšenie pre prácu. Skúsenosti výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Obchodné zastúpenie Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. a poskytovanie služieb klientom v oblasti stavebného sporenia, finančné sprostredkovanie v oblasti úverov a zhodnocovania peňazí v stavebnom sporení.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Obchodné činnosti v stavebnom sporení
Informácie o výberovom konaní
Výberové konanie sa uskutoční po dohode s uchádzačom. Životopis v slovenčine (aj e-mailom). Kontakt telefonicky alebo e-mailom (vpravo na tejto stránke).